Zakázková výroba

Zakázková výroba pro Vaší firmu, designové studio či rodinnou akci vytvořenou v duchu stejnokrojů.

Neváhejte nás kontaktovat ve věci zakázkové výroby přímo pro Vás. Máme k dispozici široké spektrum typů kravat, tkanin, technologie šití či způsobu vázání/zapínání kravat.

Nabízíme:

  • výrobu kravat dle Vašeho přání - dárkové balení, kravata, šátek pro ženy, kravata pro ženy, školy apod.
  • vyšití loga Vaší firmy, organizace či instituce - široké možnosti vyšití a umístění v prostoru kravaty či šátku
  • potisknutí kravaty či šátku Vaším logem (prosíme o dodání loga v křivkách ve formátu *cdr, *ai apod. - pokud bude logo dodáno pouze v bitmapové verzi budeme s Vámi konzultovat další postup)

 

Příklady našich prací

Vyšití Vašeho loga, textu, ... >>> PRO ZVĚTŠENÍ KLIKNĚTE <<<

Zakázková výroba kravaty - vyšití barevného loga      Zakázková výroba kravaty vyšití loga - bílá      Zakázkový výroba kravaty vyšití loga - barevné

Tisk Vašeho loga, textu, ... >>> PRO ZVĚTŠENÍ KLIKNĚTE <<<

Ceny jsou stanovovány individuálně vzhledem k náročnosti loga (detailnost loga, počet barev, velikost, typ vyšití - na kravatu či ve vlákně kravaty, apod.) Samozřejmě je také nutné brát zřetel na množství, které poptáváte.

Dobu doručení od závazné objednávky všeobecně stanovujeme na 14 dní (samozřejmě se může zkrátit či prodloužit s ohledem na materiál, možnost potisku či vyšití, počet kravat, šátků apod.) Pokud se jedná o objednávky kravaty na míru například jednobarevné úzké či jiné varianty - objednáváme látky v úterý 10:00 a po víkendu je expedujeme k Vám (v případě, že se jedná o výrobu bez potisku či bez vyšití)

Cenovou kalkulaci a další důležité podrobnosti spojené s Vaší volbou Vám rádi upřesníme po telefonu na čísle 776 081 081 nebo emailem na info@kravatka.cz