Tento eshop používá k poskystování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Italská kožená kabelka typu shopper s třásněmi semišová kůže - černá

7619

Nové

skladem

1 399 Kč

Více informací

Italská semišová kožená kabelka typu shopper s třásněmi - černé barvy.

Barevné provedení: Černá.

Klasická, unikátní, funkční a praktická kabelka typu shopper do práce pro elegantní i aktivní ženu. Italská kožená kabelka, která pojí přednosti italského raženého vzoru s užitkovými vlastnostmi klasické kabelky, která slouží k přenášení dokumentů do práce, jak i každodenním nákupům.)


Materiál: Přírodní barvená semišová kůže nejvyšší kvality

Kombinace odolnosti a elegance semišové kůže.


Vnitřek: odolná elegantní podšívka, která je barevně sladěna či kontrastující s barvou kůže.


Rozměry:
Výška: cca 36 cm
Šířka: cca 41 cm
Hloubka: cca 18,5 cm (spodní část)

maximálné délka uchou cca 49 cm,

maximální délka odepínatelného popruhu 128 cm.

1 hlavní části je zapínaná na zip; 1 vnitřní kapsa zapínaná na zip, určená na dokumenty ; 1 kapsička - mini kosmetická taška, kterou lze vytáhnout pomocí třásní přípnutých řetízkem; k přenášení kabelky slouží dvě kožená ucha - dlouhá; měkké dno; ozdoba - třásně umístěné na vnější straně kabelky, které slouží rovněž k vytáhnutí malé přesnosné kapsičky - mini kosmetické tašky; do kabelky snadno vložíte formát A4. ;

Lehká, jednoduchá a praktická kabelka v sobě snoubí krásu a jednoduchost italských projektantů s promyšlenou konstrukcí kabelky pro každou ženu. Italský design se vyznačuje lehkostí, kompaktností, jednoduchými liniemi, tvarem a barvou. Praktické provedení kabelky usnadňuje její každodenní používání. Kabelka je vhodná na přenášení dokumentů nebo notebooku (v ochranném obalu). Je lehká, objedmná, větších rozměrů, ale stále zůstává velmi kompaktní a své uživatelce nepřekáží. Vhodná pro ženy pracující v kanceláři nebo v teréně, které potřebují přenášet či převážet větší množství dokumentů či složek. Kabelka může plnit rovněž funkci nákupní tašky. Objemný vnitřek kabelky typu shopper Vám umožní přinést i nákup cestou z práce. Tuto kabelku nemusíte nosit jen do práce nebo do školy. Pro každou osobu, která má ráda jednoduchý městský styl. Kabelka, která nesmí chybě v žádném šatníku moderní ženy.

30 podobných produktů