Doprava

Vaše objednávky jsou odesílány následující pracovní den po vložení Vaší objednávky (do 19:00). Na výběr máte v současné době ze dvou dopravců. Záleží tedy jen na Vás, co si vyberete.

ČESKÁ POŠTA

Jste pracovně vytížení a nemáte dostatek času, abyste vyčkali na dopravce? Potom je tu pro Vás zaručená jistota v podobě České pošty. Nemusíme Vám určitě představovat její velmi kvalitní služby, za kterými stojí mnohaleté zkušenosti. Pokud Vám to lidově "nehoří" a pro balíček si klidně zajdete na poštu, potom je zde pro Vás tato volba.

Dopravné při objednávce nad 1500 Kč je ZDARMA při platbě převodem či prostřednictvím Gopay. Na dobírku účtujeme doběrečně 20 Kč.

> Zásilku můžete sledovat pomocí Sledování zásilek na portálu České pošty <

Doporučená zásilkaBalík do rukyBalík na poštu
Platba bankovním převodem39 Kč*74 Kč74 Kč
Platba na dobírku59 Kč*94 Kč94 Kč

* Doporučená zásilka - zaslání touto službou je možné při výběru max. 5 ks kravat bez krabičky, případně 10 slim kravat, 10 ks sponek na kravatu bez krabičky, 4 ks sponek s krabičkou, 4 kusů manžetových knoflíčků, 1 kus produktu kšandy, 1 kus produktu kravata v dárkovém balení apod; v případě, že se Vám zobrazí cena u Doporučené zásilky stejná, jako u  Balíku na poštu, znamená to, že daný produkt nebo kombinace produktů nesplňuje podmínky pro Doporučenou zásilku = váha přesahuje povolenou váhu pro tuto službu.

NA SLOVENSKO ZASÍLÁME POUZE SLUŽBOU IN - TIME. Vypočtená cena na dobírku bude dle aktuálního kurzu EURA ČNB

Ceny poštovného při zasílání pomocí České pošty jsme aktualizovali 6. listopadu 2016 v 20:30.

ZÁSILKOVNA

Pokud chcete doručit Vaši objednávku do jednoho z odběrných míst Zásilkovny, máme pro Vás i tuto možnost.

Přehled odběrných míst Zásilkovny naleznete ZDE

Dopravné v případě výběru tohoto způsobu doručení je za cenu 40 Kč. V případě, že si budete přát platit na dobírku, příplatek činí 20 Kč, tedy dohromady 60 Kč.

IN-TIME

Máte rádi pocit, kdy jste v pohodlí domova a víte, že na Vás někde čeká balíček a nemusíte pro něj nikam jít? Potom tady pro Vás máme služby společnosti IN-TIME

Po odeslání balíčku z našeho eshopu obdržíte SMS zprávu o tom, že již zásilka míří k Vám. Do dvou dnů od objednání Vám bude zásilka doručena a budete informování prostřednictvím SMS zprávy o jejím doručení. (zásilky jsou odesílány a doručovány jen v pracovních dnech od pondělí do pátku)

Dopravné při objednávce nad 1500 Kč je ZDARMA při platbě převodem či prostřednictvím Gopay. Na dobírku účtujeme doběrečně 20 Kč.

> Zásilku také můžete sledovat na portálu společnosti IN-TIME <

cena dopravného při platbě předem: 85 Kč  

cena dopravného na dobírku: 105 Kč

cena dopravného při platbě předem SLOVENSKO: 140 Kč

cena dopravného SLOVENSKO na dobírku : 160 Kč